poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Duża torba dla mamy z chustą Storchenwiege Inka

Duża torba dla mamy powstała z myślą o pewnej mamie, która potrzebowała bardzo pojemnej torby dla siebie i dzieciaków. Do tego torba mogła być uszyta tylko z ukochanej Inki:) Świetnie to rozumiem, bo sama uwielbiam tą chustę za jej uniwersalne kolory i idealną grubość materiału. Tak powstała Inkowa Torba dla Mamy uszyta z dżinsu i Inki, po bokach ma dwie marszczone kieszonki. Zamykana na zamek.
Odpinany regulowany pas pozwala ją nosić na ukos.
Można ją nosić również jako klasyczną torbę na ramię
w środku posiada 4 kieszenie otwarte oraz 2 zamykane na zamek. Wszystkie kieszonki wykończone są prześliczną lamówką z Inki. Do środka zmieści się zarówno chusta, pieluchy, chusteczki, jak i soczki, butelka i termos z kawą dla mamy.
Ta torba dostępna jest na zamówienie w naszym sklepiku na etsy: kangala.etsy.com bądź też można zamówić ją drogą mailową. Nasz adres: ikangala@gmail.com Pozdrawiamy i życzymy słonecznej majówki!

piątek, 6 kwietnia 2012

Torba na zamówienie z chusty Girasol /// Custom bag from Girasol wrap

Ta torebka powstała z kawałka chusty Girasol, który przysłała mi pewna mama. Chusta była trochę wyblakła i miała białe przejaśnienia. Nic w końcu dziwnego, była intensywnie użytkowana. Wspomniana mama była do niej bardzo przywiązana, bo nosiła w niej swojego malucha. Postanowiłyśmy dać drugie życie temu kawałkowi chusty. Aby białe przejaśnienia nie były widoczne, postanowiłyśmy schować je w fałdach kieszeni z przodu. Dzięki temu wszystkie kolory chusty były widoczne, a jednocześnie ślady użytkowania schowały się.Torebka z chustą wygląda prześlicznie-bardzo podobają mi się jej kolory.

This bag was made from a scrap of Girasol, which send me some sweet mama. The wrap was little faded and has white stripes. It was because it was used- the mama was babywearing her little child in it. The Girasol wrap was very important for that mama and we decided to give the second life for the scrap of it:) We made the "wrinkled" pockets on the front to hide the white stripes of the wrap. The bag with it looks beautiful- I really like the colours of it:)